Vaše akce v podnicích FRNDS?

Nabízíme Vám prostory pro všechny typy eventů. Samozřejmostí je zajištění pestrého cateringu a programových aktivit, které obohatí Vaši akci.

KLUB ŠELEPKA

Multifunkční prostor sálu Šelepka je vhodný pro pořádání akcí v rozmezí 50 - 200 osob. Vybavení prostoru poslouží firemním večírkům, konferencím, kongresům, divadlům, koncertům, workshopům, a dalším podobným akcím.

www.selepova.cz

CAFÉ ERNST
(VILA STIASSNI)

Sháníte exkluzivní prostory pro událost, kterou se budou vaši hosté rádi chlubit? To je jednoznačně Café Ernst ve Vile Stiassni.

Prvorepubliková elegance bude slušet důležitým soukromým i firemním oslavám a setkáním s obchodními partnery. Docela nový tón tu dostane i jazzový koncert a divadlo získá na výrazu.

Ideální počet hostů je do 20 - 80 osob.

www.cafeernst.cz

SOKEC
(HRUŠOVANY U BRNA)

Multifunkční zařízení s plně vybavenou tělocvičnou, venkovním sportovním hřištěm a dětským hřištěm.

Restaurace 50 míst, zahrádka 50, sál tělocvičny 200, menší sál 20, větší sál 50.

Rodinné i firemní oslavy, teambuilding, porady, jednání, školení, koncerty i divadla.

www.sokechrusovany.cz

KAVÁRNA PODOBRAZY

Plánujete firemní večírek nebo akci pro obchodní partnery?

Kavárna Podobrazy na Zelném trhu vám padne do noty. Cvrkot města společně s interiérem kavárny od architekta Michala Palaščáka a nábytkem z dílny Jindřicha Halabaly povýší každou akci na nezapomenutelný zážitek.

www.podobrazy.cz

SHARINGHAM

Konferenční místnost s kapacitou až 60 osob nabízí pro vaše semináře, konference, školení, prezentace a workshopy tříhvězdičkový Hotel Sharingham Brno v blízkosti areálu brněnského výstaviště a dálnice D1.

Parkovat můžete na parkovišti, hned vedle školící místnosti. Školící místnost má okna z denním světlem a vlastním vchodem. Součástí místnosti je i vlastní WC.

www.sharingham.cz

www.restaurace-sharingham.cz

ZAUJALA VÁS NABÍDKA NAŠICH PROSTOR,
KONTAKTUJTE NÁS NA:

Michaela Janečková

Musíte souhlasit s podmínkami.